fortuna

Podsumowanie 6. kolejki typera ePilka.pl

Miniona seria naszego typera przyniosła zmiany w czołówce. Z drugiego miejsca zepchnięty został użytkownik leśne licho, którego wyprzedził nowy wicelider – messio1190, a punktami zrównał się z nim jkw22.

Liderem pozostaję ja, mając 9 punktów przewagi nad drugim messio1190, który z kolei na dystans 2 spotkań trzyma wymienionych wyżej rywali. Jak więc widać nawet w takcie jednej kolejki może dojść do przetasowań w stawce ci, którzy są w czołówce, nie mają jeszcze pewności co do końcowego triumfu. Rozgrywka o miano najlepiej typującego użytkownika portalu ePilka.pl zapowiada się zatem bardzo ciekawie.

Na 7. serię zaplanowaliśmy nowych 10 gier. Znaczna ich część to starcia czołowych drużyn z kilku krajów. Przeciwko sobie w najbliższy weekend zagrają między innymi finalista Ligi Mistrzów Atlético Madryt i triumfator Ligi Europy, Sevilla, w karwach której zagra Grzegorz Krychowiak. Finalista tych nieco mniej elitarnych europejskich rozgrywek, Benfica Lizbona sprawdzi natomiast w sobotę dyspozycję Pawła Kieszka.

Do ciekawych meczów dojdzie na Cyprze i Łotwie. Mistrz leżącej na Morzu Śródziemnym wyspy, a zarazem uczestnik tegorocznej edycji Ligi Mistrzów, APOEL Nikozja zmierzy się z AEL-em Limassol Łukasza Giliewicza, a na teren mistrza Łotwy i lidera tamtejszej ekstraklasy, Skonto Ryga, w poniedziałek wybierze się ze swoim FK Jelgava Dariusz Łatka.

Na sobotę zaplanowane są także derby Płowdiwu, w których Botew Adama Stachowiaka zagra z Lokomotiwem. We włoskiej Serie B naprzeciw siebie staną z kolei Michał Chrapek i Bartosz Salamon.

Zapowiada się więc emocjonujący weekend z typerem ePilka.pl. Zapraszamy do obstawiania!

PIĄTEK:
Vejle BK (Patryk Wolański) – Skive IK   godzina 18:30
1. FSV Mainz – TSG Hoffenheim (Eugen Polanski)   godzina 20:30

SOBOTA:
Botew Płowdiw (Adam Stachowiak) – Lokomotiw Płowdiw   godzina 16:00
APOEL Nikozja – AEL Limassol (Łukasz Gikiewicz)   godzina 17:00
GD Estoril-Praia (Paweł Kieszek) – Benfica Lizbona   godzina 19:30
Atlético Madryt – Sevilla FC (Grzegorz Krychowiak)   godzina 20:00

NIEDZIELA:
Atlanta Silverbacks – San Antonio Scorpions (Tomasz Zahorski)    godzina 1:30
Sint Truidense VV (Piotr Parzyszek) – Antwerp FC   godzina 17:00
Catania Calcio (Michał Chrapek) – Pescara Calcio (Bartosz Salamon)   godzina 18:00

PONIEDZIAŁEK:
Skonto Ryga – FK Jelgava (Dariusz Łatka)   godzina 17:00

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.