fortuna

Podsumowanie 12. kolejki typera ePilka.pl

Pora na podsumowanie tego, co zdarzyło się w 12. kolejce naszego typera. Czołówka nadal pozostaje taka sama, czyli na prowadzeniu ja, potem messio1190, a za nim jkw22. Obecnie między każdym z graczy z czołówki jest różnica 12 punktów. Znamy już nagrodę za zajęcie 2. miejsca!

Przypominamy, że triumfator tej edycji typera otrzyma od nas piłkę Adidas X10775. O reszcie nagród obiecaliśmy poinformować w swoim czasie i dotrzymujemy słowa. 

Osoba, która zajmie drugie miejsce otrzyma ufundowaną przez naszą stronę książkę autorstwa Dennisa Bergkampa. Moja historia. Autobiografia pozwala czytelnikowi dowiedzieć się nieco więcej o życiu tego wybitnego niegdyś piłkarza reprezentacji Holandii oraz Ajaxu Amsterdam, Interu Mediolan i Arsenalu Londyn. Kariera tego człowieka była bogata w osiągnięcia, ale również porażki. Strzelał ważne i piękne gole, przeszedł do historii Premier League, w której uznawany jest za jednego z najbardziej wpływowych i charakterystycznych graczy w dziejach. W autobiografii napisał o pasji, miłości do futbolu i niełatwej drodze do osiągnięcia sukcesu. Postać ta może być inspiracją dla wielu, nie tylko w zakresie sportu. Warto dodać, że Bergkamp obecnie zajmuje się „trenerką”. To między innymi pod jego skrzydłami swoje snajperskie umiejętności szlifuje Arkadiusz Milik – piłkarz Ajaxu Amsterdam, gdzie Bergkamp pracuje jako trener napastników.

Książki tej nie znajdziecie jeszcze w sklepach. Jej polska premiera datowana jest na 3 grudnia, więc na pewno nie macie jej w swojej kolekcji. Przypominamy, że do końca zabawy pozostały jeszcze 3 kolejki. Warto się jeszcze spiąć i powalczyć o tę ciekawą nagrodę. W ten weekend mamy kolejną przerwę spowodowaną meczami reprezentacji. Przygotujcie się, już w najbliższy piątek początek 13. kolejki, czyli kontynuacja walki o piłkę  Adidas X10775 dla najlepszego i autobiografię Dennisa Bergkampa dla tego, który uplasuje się tuż za jego plecami. Chcecie znać nagrodę za zajęcie 3. miejsca? Regularnie odwiedzajcie nasz portal, a na pewno nic Wam nie umknie.

Klasyfikacja typera ePilka.pl po 12 kolejkach:

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.