fortuna

Podsumowanie 1. edycji typera ePilka.pl!

Z małym opóźnieniem spowodowanym dopinaniem szczegółów związanych z nagrodami, publikujemy Wam wyniki pierwszej edycji naszego typera.

Triumfatorem okazał się Mariusz, który nie oddał prowadzenia po tym, jak objął je w jednej z pierwszych kolejek. Otrzymuje on więc ufundowaną przez nasz serwis piłkę Adidas X10775. Zaledwie dziewięć punktów mniej uzbierał w typerze użytkownik messio1190, w którego ręce trafi książka Moja historia – Autobiografia legendy Arsenalu Londyn Dennisa Bergkampa. Na najniższym stopniu podium stanął jkw22. Otrzyma on od nas Przewodnik Kibica La Liga na obecny sezon.

Mamy również niespodziankę dla osób, które znalazły się na podium – cała trójka, prócz wspomnianej nagrody, dostanie też kubek z logiem ePilka.pl!

W pierwszej, nieco eksperymentalnej edycji naszego typera udział wzięło 18 osób. Liczba ta nie powala na kolana, ale liczymy, że zarejestrowanych użytkowników będzie coraz więcej, bo tylko to jest warunkiem wzięcia udziału w naszej zabawie. Wiosną planujemy zrobić drugą edycję typera, lecz na ten moment niczego nie możemy obiecać, wszystko zależy od tego, czy uda nam się załatwić atrakcyjne nagrody. Mamy nadzieję, że nam się uda, a Wy zdecydujecie się wziąć w nim udział, ponieważ robimy to do dla Was, kibiców, którym bliska jest tematyka polskich piłkarzy występujących za granicą. Gratulujemy nagrodzonym i liczymy na to, że widząc, w jak łatwy sposób zdobyli oni upominki, większe grono przekona się do wzięcia udziału w typerze ePilka.pl.

Zdobywców nagród prosimy o wysłanie swoich adresów na maila: [email protected]

Końcowa klasyfikacja typera ePilka.pl:

Nagrody:


1. miejsce – piłka Adidas X10775


2. miejsce
 – Moja historia. Autobiografia Dennisa Bergkampa


3. miejsce – Olé! Magazyn. Przewodnik kibica La Liga 2014/15

+ dla miejsc 1-3 kubek z logiem ePilka.pl

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.