Dwóch reprezentantów Polski – Łukasz Piszczek i Rafał Murawski zostali wybrani do „11” tygodnia przez redaktorów serwisu Goal.com. Jak co tydzień wybrali oni jedenastkę na zbliżające się EURO 2012 spośród zawodników wszystkich 16 uczestników tego turnieju.

Piszczka doceniono za jego świetny występ w ubiegłotygodniowym meczu z 1.FC Köln, który jego drużyna wygrała 1:6. Polak nie tylko wpisał się na listę strzelców, ale i asystował przy dwóch innych trafieniach. To już drugi raz, kiedy znalazł się w tej jedenastce.

Murawskiego doceniono z kolei za bramkę, która dała Lechowi Poznań ligowe zwycięstwo w zaległym meczu 20. kolejki T – Mobile Ekstraklasy z Górnikiem Zabrze.  Pomocnik „Kolejorza” pojawił się na boisku w 61. minucie spotkania i dziesięć minut później celnym strzałem dał trzy punkty swojej drużynie. Warto również dodać, że w poprzedniej jedenastce znalazł się Przemysław Tytoń z PSV Eindhoven.