fortuna

Piotr Zieliński na celowniku gigantów

Według włoskich mediów, reprezentant Polski – Piotr Zieliński znalazł się w kręgu zainteresowań SSC Napoli. Oprócz giganta Serie A, o transfer Zielińskiego stara się także podobno AS Roma. Cena 21-letniego Polaka oscyluje wokół 4 milionów euro.

21-letni pomocnik Empoli zagrał do tej pory w tym sezonie w 18 meczach. Strzelił w nich 1 gola i zanotował 4 asysty. Zieliński jest wypożyczony do Empoli z Udinese Calcio. Wypożyczenie obowiązuje do końca obecnego sezonu.

Wiadomo jednak, że o transfer nie będzie łatwo, gdyż obecny klub Polaka jest bardzo zadowolony z postawy swojego zawodnika. Sam zainteresowany także twierdzi, że nie planuje zmian barw klubowych. To jednak nie zniechęca zarówno Napoli, jak i Romy, które mają walczyć o młodego Polaka.

21-letni reprezentant Polski do końca obecnego sezonu jest wypożyczony do Empoli z Udinese, a jego obecny klub nie zamierza zgadzać się na transfer w styczniu.

Czytaj więcej na http://sport.interia.pl/serie-a/news-media-piotr-zielinski-na-celowniku-romy-i-napoli,nId,1954766#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.