fortuna

Pietrasiak ustalił warunki umowy z Maccabi

Jak informuje oficjalna strona interenetowa Maccabi Netanya, Dariusz Pietrasiak ustalił warunki kontraktu z izraleskim klubem. 32-letni obrońca w poniedziałek złoży podpis pod umową, która będzie obowiązywać przez najbliższy rok.

Dwukrotny reprezentant Polski w ostatnich dniach przebywał na testach w zespole prowadzonym przez Tala Banina. Polak prezentował się bardzo dobrze i przekonał do siebie sztab szkoleniowy czwarej drużyny Ligat ha’Al.

Pietrasiak przez ostatni sezon był zawodnikiem Śląska Wrocław. W sumie w barwach mistrza Polski wystąpił w 31 spotkaniach, w których strzelił jedną bramkę. W maju rozwiązał swój kontrakt za porozumieniem stron. Powodem rozstania piłkarza z „Wojskowymi” były zarzuty korupcyjne, jakie zostały postawione 32-latkowi.

Maccabi Netanya wystąpi w eliminacjach do Ligi Europy. Izraelski klub rozpocznie rywalizację już 19 lipca i w II rundzie kwalifikacji zmierzy się z fińskim Kuopion Palloseura. W spotkaniu tym nie wystąpi polski obrońca, bowiem nie został jeszcze zgłoszony do europejskich rozgrywek.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.