W meczu 1/16 finału Pucharu Rosji, Spartak Nalczyk przegrał u siebie z Terekiem Grozny 1:3 (0:3). Jedną z bramek dla zwycięzców strzelił Marcin Komorowski. W sumie w barwach gości zagrało trzech Polaków.

W pierwszym składzie Tereka wyszli Komorowski, Piotr Polczak oraz Maciej Makuszewski. W kadrze meczowej zabrakło natomiast Macieja Rybusa, który leczy kontuzję stawu skokowego. Pierwszy z wymienionych w 5. minucie spotkania otworzył wynik spotkania celnym strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

W 20. minucie było już 2:0 dla goście, kiedy do siatki trafił Ezechiel N’Douassel. Cztery minuty później nieprzepisowo rywala zatrzymywał Polczak i został ukarany przez sędziego żółtą kartką. Jeszcze przed przerwą padł kolejny gol dla Tereka, a jego autorem był Rizvan Utsiev.

Cztery minuty po wznowieniu drugiej części gry kontaktową bramkę zdobyli zawodnicy Spartaka. Nadzieję miejscowym kibicom dał David Siradze. Gospodarzy nie było jednak stać na więcej i do kolejnej rundy awansowali faworyci tego spotkania. W 74. minucie z boiska zszedł Makuszewski, którego zastąpił Magomed Mitrishev.