Martin Kobylański strzelił swojego pierwszego gola dla rezerw Werderu Brema. Jego drużyna w bardzo szczęśliwych okolicznościach zremisowała z BV Cloppenburg, mimo, iż do przerwy przegrywała trzema bramkami.

Pierwsza odsłona była bardzo słaba w wykonaniu gości. Skorzystali z tego gospodarze i trzy razy pokonali golkipera Werderu II. W 36. minucie trafił Christian Willen, a 120 sekund później Rogier Krohne. Przed przerwą bramkę strzelił także Bernd Gerdes.

Kwadrans odpoczynku zmobilizował rezerwy „Zielono-Białych”. Sygnał do ataku dał w 67. minucie Dennis Wegner. Końcówka przebiegała zdecydowanie pod dyktando gości. W 82. minucie własnego golkipera pokonał Krohne. W 89. minucie bohaterem został Kobylański, który wyrównał stan rywalizacji na 3:3.

Młody Polak jest zawodnikiem Werderu od 31 sierpnia tego roku. Na Weserstadion trafił z Energie Cottbus.

Druga drużyna klubu z Bremy zajmuje piąte miejsce w tabeli Regionalligi Nord. BV Cloppenburg jest dwunasty.