W „polskim” meczu Rəvan Baku przegrał z Simurqem Zapatala 0:2 (0:0). W ekpie gospodarzy nie zagrał niestety Łukasz Sapela, za to u gości grali Dawid Pietrzkiewicz i Marcin Burkhardt. Ten ostatni zdobył bramkę.

Polacy z Simurqa rozegrali całe spotkanie, natomiast Sapela nie znalazł się w kadrze meczowej klubu z Baku. Pierwsza połowa była wyrównana, jednak bramki nie padły.

Pierwsze trafienie miało miejsce w 70. minucie. Do siatki trafił Mario Božić. Sześć minut później swoim pierwszym trafieniem dla azerskiego klubu popisał się Marcin Burkhardt i ustalił wynik spotkania na 0:2.

Rəvan spisuje się w tym sezonie poniżej oczekiwań i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Klub z Baku ma tylko trzy punkty. Simurq Zapatala dzięki wywalczonym dzisiaj punktom wskoczył na fotel wicelidera azerskiej ekstraklasy.