W spotkaniu 29. kolejki 3. Fußball-Ligi SV Wehen Wiesbaden zremisowało na wyjeździe z 1. FC Heidenheim 2:2 (1:0). Jedną z bramek dla ekipy gości zdobył polski pomocnik Maciej Zięba.

26-latek rozegrał cały mecz. Pierwsze trafienie dla przyjezdnych zdobył w 11. minucie Zlatko Janjić. Po godzinie gry rezultat podwyższył Zięba, dla którego jest to dopiero pierwsza bramka w obecnym sezonie.

Wehen miało mecz pod kontrolą, lecz po bramce Polaka zupełnie się rozluźnili i pozwolili sobie wbić dwa gole w ostatnich minutach. W 84. minucie trafił Tim Göhlert, a w doliczonym czasie jeden punkt zapewnił gospodarzom Marc Schnatterer.

Drużyna byłego gracza rezerw Bayeru Leverkusen zajmuje ósme miejsce w tabeli. Heidenheim jest piąte.