Niestety pierwszą wyjazdową porażkę w aktualnym sezonie ponieśli zawodnicy Torino FC. Beniaminek w spotkaniu trzynastej kolejki Serie A przegrał z AS Roma 2:0. W drużynie gości pojawił się Kamil Glik.

Od początku meczu znaczą przewagę stworzyli sobie piłkarze z Rzymu, którzy dochodzili do pozycji strzeleckich, w których brakowało wykończenia. Z minuty na minutę rywalizacja zaczęła się wyrównywać, ale to nie przyniosło zmiany rezultatu w pierwszej połowie spotkania.

O zwycięstwie gospodarzy przesądziła druga połowa, w której to Roma prezentowała skuteczniejszy futbol. W 71. minucie z karnego wynik otworzył Pablo Osvaldo. Kilka minut, po zdobyciu pierwszego gola wynik ustalił Pjanić, który uderzenie zza pola karnego zaskoczył golkipera Torino.