Sävedalens IF przegrało u siebie z Malmö FF 0:6 (0:1) w meczu II rundy Pucharu Szwecji. Jedną z bramek dla zwycięzców strzelił polski pomocnik Paweł Cibicki, dla którego było to pierwsze oficjalne trafienie w seniorskiej karierze.

19-latek, który rozegrał całe spotkanie, trafił do siatki minutę przed końcem regulaminowego czasu gry, ustalając rezultat. Wcześniej bramki dla zwycięzców strzelali: Tokelo Rantie (w 29. i w 70. minucie), Simon Kroon (w 67. minucie) oraz Benjamin Fadi (w 84. minucie). W 58. minucie padła bramka samobójcza.

Reprezentant Polski do lat 19 rozegrał w obecnym sezonie także sześć ligowych spotkań, w których zaliczył jedną asystę. Zaliczył również cztery spotkania w eliminacjach do Ligi Europy, w których jego zespół poległ w III rundzie w dwumeczu z Swansea City.