Piłkarz lidera Regionalligi West Maciej Zięba strzelił swoją pierwszą bramkę w barwach Alemannii Aachen, a jego drużyna rozbiła na wyjeździe rezerwy Fortuny Düsseldorf 4:0 (1:0).

Był to dopiero drugi występ Polaka w barwach klubu z Akwizgranu. Po pierwszej połowie nie zapowiadało się na pogrom, ponieważ przyjezdni zdołali tylko raz trafić do siatki. Uczynił to w 36. minucie Rafael Garcia. Sytuacja piłkarzy Fortuny skomplikowała się w 56. minucie, kiedy to za drugą żółtą kartkę z boiska wydalony został Mahsun Jusuf.

Od tamtej pory goście zaczęli mieć ogromną przewagę, czego dowodem są trzy strzelone gole. W 57. minucie na listę strzelców wpisał się Dennis Dowidat, a w 83. Fabian Graudenz. Kropkę nad „i” postawił na cztery minuty przed końcem regulaminowego czasu gry Maciej ięba. To jego pierwszy gol w tym sezonie, bowiem jesienią pozostawał bez przynależności klubowej.