Adrian Cieślewicz zdobył swoją pierwszą bramkę w barwach walijskiego The New Saints. Uczynił to w wygranym przez jego zespół 6:1 (5:1) meczu z Rhyl FC.

Gospodarze od pierwszego gwizdka ruszyli do ataku, czego efktem była strzelona już w 2. minucie przez Grega Drapera bramka. Ten sam zawodnik 120 sekund później mógł mieć na koncie dwa trafienia, lecz nie wykorzystał rzutu karnego. Sytuacja ta „zemściła się” dziesiąć minut później. Do remisu doprowadził Dave Forbes.

Później jednak kanonadę strzlecką kontynuowali już tylko wyżej notowani gracze TNS. W 19. minucie na listę strzelców wpisał się Sam Finley, a w 31. Alex Darlington.

Greg Draper dopiął swego i trafił do siatki po raz drugi, a tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę debiutancką bramkę zdobył Cieślewicz.

Ostatni gol padł chwilę po zmianie stron. Jego autorem został Aeron Edwards.