fortuna

Piech do Bundesligi?

Jak informuje portal „sport.pl”, Arkadiusz Piech, czołowy snajper wicemistrza Polski – Ruchu Chorzów wzbudził swoimi dobrymi występami zainteresowanie pewnego klubu z Bundesligi. Dotychczas mówiło się o możliwym transferze Piecha do Levskiego Sofia i francuskiego Troyes.

Arkadiusz Piech, który w ubiegłym sezonie zdobył dla swojego klubu 12 bramek i został wybrany najlepszym zawodnikiem sezonu od jakiegoś czasu jest obiektem westchnień wielu polskich i zagranicznych menedżerów. Zainteresowanie nim wzbudzały zarówno kluby polskiej Ekstraklasy jak i najwyższej klasy rozgrywkowej z Bułgarii a nawet francuskiej Ligue 1. Jednak dziś media obiegła informacja, zgodnie z którą Piecha obserwuje również przedstawiciel jednej z drużyn z Bundesligi.

Póki co nie wiemy jeszcze jaki klub wyraża zainteresowanie Piechem, jednak transfer do jednej z najsilniejszych lig w Europie z pewnością wyszedłby 27-letniemu napastnikowi Ruchu, który obecnie znajduje się w życiowej formie, na dobre. 

Najbliższa okazja dla snajpera z Chorzowa już jutro, bowiem Ruch jedzie do stolicy Macedonii aby tam zmierzyć się z Metalurgiem w 2. rundzie eliminacji Ligi Europejskiej.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.