Žalgiris Wilno pokonał na własnym obiekcie Dainavę Olita 3:0 (2:0) w spotkaniu 27. kolejki General Financing A Lygi. Pełne 90 minut w składzie gospodarzy rozegrał Kamil Biliński. Polak wpisał się na listę strzelców w 84. minucie meczu.

Podopieczni Marka Zuba strzelili pierwszą bramkę w 7. minucie. Dośrodkowanie Andreya Nagumanova zamienił na gola Algis Jankauskas. Po trzydziestu minutach gry gospodarze po raz drugi trafili do siatki rywali z Olity. Strzelcem został Ramūnas Radavičius.

W 61. minucie 24-latek z Polski uderzał na bramkę gości, jednak minimalnie przestrzelił. Dopiął jednak swego pięć minut przed końcem meczu, zdobywając swoją piątą bramkę w barwach Žalgirisu Wilno.

Drużyna Polaka nadal zajmuje drugie miejsce w tabeli litewskiej ekstraklasy i traci trzy punkty do Ekranasu Poniewież. Dainava jest siódma.