fortuna

Piast Gliwice zainteresowany Pawełkiem

Po awansie do T-Mobile Ekstraklasy, Piast Gliwice nadal chce wzmocnić kadrę swojego zespołu. Śląski klub poszukuje nowego bramkarza, dlatego ich wybór padł na, pozostającego bez klubu, Mariusza Pawełka.

31-latkowi w lipcu wygasł kontrakt z Konyasporem. Początkowo wydawało się, że golkiper pozostanie w Turcji, bowiem zainteresowanie nim wykazywała Kasimpasa SK. Później były zawodnik Wisły Kraków znalazł się na celowniku azerskich klubów: FK Baku i FK Qabali, ale ostatecznie piłkarz nie trafił do żadnego z tych klubów.

W związku z tym, Pawełek coraz poważniej zaczął brać pod uwagę opcję powrotu do Polski. Bramkarz otrzymał ofertę gry w GKS-ie Bełchatów, ale nie doszedł do porozumienia z władzami tej drużyny. Niedługo później 31-latkowi testy zaproponował Middlesbrough, ale ten nie chciał przenosić się do Anglii.

Obecnie najbliżej pozyskania byłego reprezentanta Polski jest Piast Gliwice. Według informacji, do których dotarł „Przegląd Sportowy”, golkiper ma podpisać roczny kontrakt z beniaminkiem T-Mobile Ekstraklasy.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.