W końcu zwycięstwo w rozgrywkach ligowych odniosła drużyna Torino FC. Turyńczycy na własnym stadionie pokonali pewnie Chievo Werona 2:0. W spotkaniu w barwach zespołu gospodarzy zagrał Kamil Glik. Polak rozegrał 90. minut.

Mecz dobrze rozpoczął się dla beniaminka włoskiej ekstraklasy. W dwunastej minucie gospodarze objęli prowadzenie. Do własnej siatki futbolówkę posłał 33- letni Gennaro Sardo. Torino starało się bardzo szybko rozstrzygnąć zwycięstwo na własną korzyć. W 26. minucie wynik podwyższył Gazzi.

Do przerwy mieliśmy, więc dość pewne prowadzenie Torino FC. W drugich trzech kwadransach Chievo, nie zdołało zagrozić graczom gospodarzy, którzy prowadzenie 2-0 dowieźli do końcowego gwizdka sędziego.

Obrońca reprezentacji Polski w zakończonym meczu wyróżnił się w osiemnastej minucie, kiedy zobaczył żółtą kartkę.