W pierwszym spotkaniu Nowego Roku- pewne zwycięstwo odniosła drużyna Marcina Wasilewskiego. Popularne „Lisy”- w spotkaniu wyjazdowym pokonali Millwall FC 1:3. Polski obrońca wystąpił w pełnym wymiarze czasowym.

Lider rozgrywek na zapleczu angielskiej Premiership już w szóstej minucie prowadził 1-0. Skromne prowadzenie gości utrzymywało się do zakończenia pierwszej połowy. Trzy minuty po przerwie Leicester City podwyższyło prowadzenie do dwóch trafień.

Londyńczycy szukali możliwości odrobienia części strat. Udało się to w 68. minucie, kiedy do siatki „Lisów”- trafił Chaplow. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry Leicester zdobyło trzeciego gola, który ostatecznie ustalił wynik środowego meczu.