Reprezentacja Polski do lat 21 pokonała Mołdawię 4:2 (3:0) w wyjazdowym spotkaniu eliminacji do młodzieżowych mistrzostw Europy. Dwie bramki dla „biało-czerwonych” strzelił Grzegorz Krychowiak, jedną Mateusz Klich.

Pomocnik Nantes otworzył wynik meczu już w 2. minucie. Trzynaście minut później podwyższył prowadzenie, skutecznie egzekwując rzut karny. W 33. minucie bramkę strzelił Tomasz Kupisz i wydawało się, że Polacy są pewni zwycięstwa.

W 54. minucie kontaktową bramkę dla gospodarzy strzelił Radu Gînsari. Sześć minut później sędzia podyktował rzut karny dla Andory, który wykorzystał Artiom Haceaturov. Niepewną sytuację Polaków uspokoił Mateusz Klich, trafiając w 68. minucie i za razem ustalając wynik spotkania.

W barwach „biało-czerwonych” wystąpiło pięciu piłkarzy, występujących na co dzień za granicą. 90 minut rozegrali Ariel Borysiuk (1. FC Kaiserslautern) oraz Grzegorz Krychowiak (FC Nantes). Do 87. minuty grał Jakub Świerczok (1. FC Kaiserslautern). W 46. minucie na boisko wszedł Mateusz Klich (VfL Wolfsburg), natomiast w 90. minucie – Łukasz Zejdler (Banik Ostrawa).