W meczu Pucharu Ligi Angielskiej, Wolverhampton pokonał na wyjeździe Northampton 3:1 (2:1). W drużynie gości od 83. minuty grał Sławomir Peszko, któremu swój występ udało się uwieńczyć asystą zdobytą w doliczonym czasie gry.

Wynik spotkania po dośrodkowaniu z rzutu rożnego otworzył w 16. minucie obrońca „Wolves”, Danny Batth. Wyrównanie strzałem głową w 40. minucie, po dośrodkowaniu dał Clive Platt. W doliczonym czasie pierwszej połowy, drużynę gości na ponowne prowadzenie wyprowadził Anglik Frank Nouble. Pierwsza część gry zakończyła się wynikiem 2:1 dla gości.

Rezultat ten utrzymywał się przez większą część drugiej połowy. W 83. minucie na boisku pojawił się Polak Sławomir Peszko, który zmienił Anthony’ego Forde. 7 minut w zupełności wystarczyło mu do zebrania dobrej noty i zaliczenia asysty.

W doliczonym czasie gry polski skrzydłowy podał piłkę do niedawno sprowadzonego do zespołu Bacary’ego Sako, a ten mierzonym strzałem zza pola karnego ustalił wynik meczu na 3:1 dla drużyny gości. Polski skrzydłowy zaliczył już drugą asystę, odkąd został wypożyczony z 1. FC Köln.