fortuna

Perquis wystąpi w sobotę w meczu z Czechami?

Wciąż nie wiadomo czy reprezentant Polski, Damien Perquis będzie mógł zagrać przeciwko czeskiej reprezentacji w sobotnim spotkaniu. Powodem jest uraz, którego nabawił się w meczu z Rosją.

Jak donoszą media, Damien Perqius do tej pory nie ćwiczył razem z kadrą, ponieważ uraz uniemożliwia mu trenowanie. Jednak sam piłkarz ma wielką nadzieję, że zdoła jeszcze wystąpić na Euro i pomoże Polsce walczyć dalej na tym turnieju.

W środę praktycznie nie trenowałem, odpoczywałem. Dzień później ćwiczyłem tylko na rowerze. Kiedy stawiam stopę, czuję lekki ból – powiedział Perquis.

Zapytany o to czy zagra z Czechami, odpowiedział – Zobaczymy. Po meczu z Rosją lekarz był dość sceptyczny. To będzie także zależało od tego, jak się będę czuł. Jeśli nie będę w 100 procentach gotowy, wtedy tylko mógłbym narazić drużynę. Porozmawiam o tym z trenerem, doktorem i wtedy się wszystko okaże.

Na sam koniec Perquis dodał jeszcze – Gram dla kraju mojej babci. Jestem z tego dumny i zrobię wszystko, żebyśmy zakwalifikowali się dalej. Mam nadzieję, że ten uraz nie powstrzyma mnie przed grą w następnych spotkaniach.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.