fortuna

Perquis powróci do pierwszego składu Sochaux?

Damien Perquis nie znalazł się w kadrze meczowej Sochaux FC na spotkanie 1. kolejki Ligue 1 przeciwko SC Bastii. Gospodarze niespodziewanie przegrali (2:3), dlatego jest duża szansa, że Polak powróci do pierwszego składu.

Reprezentant Polski nie wystąpił w sobotnim spotkaniu, bowiem niepewna jest jego klubowa przyszłość. W podobnej sytuacji znajduje się pomocnik Ryad Boudebouz. W związku z tym, decyzją trenera Erica Hely’ego i prezydenta Alexandre’a Lacombe’a, obaj znaleźli się poza meczową „osiemnastką”.

– Z pewnością nie jest to dla nich komfortowa sytuacja, jednak nie widzę, aby był jakiś konflikt, dlatego w każdej chwili możemy z nich skorzystać. Nie martwię się tym
– powiedział Lacombe na łamach L’Est Republicain, przyznając także, że nie otrzymał żadnych propozycji transferowych za Polaka i Algierczyka.

W związku z tym istnieje duże prawdopodobieństwo, że obaj nie zmienią pracodawcy podczas letniego okna transferowego i już w najbliższym meczu z Olympique Marsylią, wrócą do pierwszego składu Sochaux.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.