fortuna

Pawłowski w kadrze Malagi na mecz z Valencią

Trener Malagi CF Bernd Schuster nadal ma nadzieję, że będzie mógł skorzystać z usług Bartłomieja Pawłowskiego. Niemiecki szkoleniowiec postanowił włączyć 21-latka do 19-osobowej kadry na wyjazdowe spotkanie z Valencią.

Wydawało się, że sobotni debiut młodzieżowego reprezentanta Polski w hiszpańskim zespole nie jest możliwy, kiedy fiaskiem zakończyły się piątkowe rozmowy w sprawie rozwiązania konfliktu między Widzewem Łódź, a Jagiellonią Białystok. Schuster wierzy jednak, że napastnik będzie mógł zagrać w 1. kolejce Primera Division.

– Nadal wierzę, że Pawłowski będzie mógł zagrać. Właśnie dlatego go powołałem, ponieważ naprawdę jest na to spora szansa. On sam jest trochę rozczarowany, ponieważ jest w dobrej formie, a nie może grać. Świetnie zagrał w Anglii i chciałby kontynuować tę passę. Jestem przekonany, że będzie mógł zagrać – przyznał trener Malagi.

Sytuacja Pawłowskiego powinna się rozstrzygnąć w ciągu najbliższych 24 godzin. Powodem zamieszania jest decyzja Komisji Odwoławczej PZPN, która nie zezwoliła na wykupienie piłkarza z Jagiellonii do Widzewa z powodu zakazu transferowego, który jest nałożony na łódzki klub. W związku z tym wypożyczenie gracza do Malagi nie jest ważne.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.