fortuna

Pawłowski broni karnego w sparingu

W rozegranym dzisiaj meczu towarzyskim pomiędzy Udinese Calcio, a Chievo Werona padł wynik remisowy 2:2 (2:1). Cały mecz w barwach Udine rozegrał polski bramkarz, Wojciech Pawłowski, który podczas spotkania zdołał obronić rzut karny.

Już w 3. minucie spotkania Pawłowski musiał wyjmować piłkę z siatki, kiedy to w polu karnym sprytnie zachował się Luciano i umieścił piłkę w siatce.

W 13. minucie w polu karnym Udine został sfaulowany piłkarz drużyny Chievo. Obronną ręką z opresji wyszedł polski bramkarz, który wyczuł snajpera i pewnie obronił rzut karny.

Drugi raz Polak skapitulował w 26. minucie. Moscardelli dostał prostopadłe podanie, jednym dotknięciem piłki zmylił Pawłowskiego i umieścił piłkę w siatce.