fortuna

Pawełek nie zagra w Piaście Gliwice

Mariusz Pawełek był bliski przejścia do Piasta Gliwice. Negocjacje między agentem bramkarza, a śląskim klubem, o których jest ostatnio głośno w polskich mediach, najprawdopodobniej zakończyły się fiaskiem.

O sprawie tej pisaliśmy przedwczoraj na łamach naszego serwisu. Działacze Piasta zdradzili, że agent Pawełka chce zarobić więcej, niż sam zawodnik. Inne zdanie na ten temat ma Arkadiusz Onyszko, który uczestniczył w rozmowach. Według niego to przedstawiciele gliwickiego klubu są winne zerwaniu rozmów.

– Mariusz w Piaście na pewno nie zagra, bo nie wyobraża sobie współpracy z niektórymi ludźmi z tego klubu, więc w ciągu kilkudziesięciu godzin podpisze kontrakt gdzie indziej. Do Piasta się zniechęcił i świetnie go rozumiem, bo zachowanie ludzi, którzy nim rządzą, naprawdę nie przystoi
– przyznał Onyszko na łamach „Sportu”.

Były zawodnik Wisły Kraków pozostaje bez klubu, od kiedy z końcem czerwca wygasła jego umowa z tureckim Konyasporem. Wszystko wskazuje na to, że bramkarz najbliższy sezon spędzi w drużynie grającej w T-Mobile Ekstraklasie.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.