fortuna

Paweł Kieszek zmieni klub

Występujący od dwóch lat w portugalskiej Vitórii Setúbal Paweł Kieszek wbrew wcześniejszym doniesieniom mediów nie przedłuży kontraktu z siódmą ekipą Ligi ZON Sagres – informuje portal „ojogo.pt”.

Z dużym stopniu dzięki dobrej dyspozycji polskiego bramkarza „Os Sadinos” zajęli w tym sezonie wysokie miejsce w tabeli ligowej, co nie umknęło skautom silniejszych drużyn. 30-latek będzie do wzięcia za darmo, co jest sporym atutem w poszukiwaniu przyszłego pracodawcy.

Chęć pozyskania Kieszka wyraża Wisła Kraków, jednak bliższy podpisania umowy z zespołem prowadzonym przez Franciszka Smudę jest Michał Buchalik, który ma zdecydowanie mniejsze wymagania płacowe, co w trudnej sytuacji „Białej Gwiazdy” na ogromne znaczenie.

– Paweł ma za sobą bardzo dobry sezon i wszelkie predyspozycje, by w nowym sezonie zagrać w silnej lidze. Mogę powiedzieć, że na pewno zagra w dobrym klubie. Czy będzie to Wisła? Niewykluczone, ale przyznam, że patrzymy również na finanse – powiedział Jarosław Kołakowski, agent byłego zawodnika między innymi FC Porto i Rody Kerkrade.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.