fortuna

Parma jeszcze nie wykupiła Sławomira Peszki

31 lipca oficjalna strona 1. FC Köln poinformowała, że Sławomir Peszko został piłkarzem FC Parmy, ale najbliższy sezon spędzi na wypożyczeniu w niemieckim klubie. Tymczasem transfer Polaka nadal nie został sfinalizowany.

28-letni skrzydłowy nie może grać w oficjalnych spotkaniach „Kozłów”, chociaż od ponad dwóch tygodni trenuje z zespołem i jest w coraz wyższej formie. Włoski zespół nie wysłał jeszcze bowiem potrzebnych dokumentów, aby piłkarz mógł zostać zatwierdzony do gry.

– Dajemy im czas do piątku i jeśli do tego dnia wszystko nie zostanie sfinalizowane, Peszko nie będzie miał u nas przyszłości. Nie chcę być już dłużej zwodzonym, choć mimo to jestem przekonany, że wszystko zakończy się pomyślnie – przyznał dyrektor sportowy FCK Jörg Schmadtke.

Według niemieckich mediów, zarówno Schmadtke, jak i prezes 1. FC Köln Alexander Wehrle są pewni, że w czwartek sprawa transferu zostanie zamknięta. Jeżeli tak się stanie, Peszko będzie mógł zagrać już w najbliższym, sobotnim meczu „Kozłów” z SV Sandhausen.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.