B36 Tórshavn pokonało na wyjeździe KÍ Klaksvík 4:3 (2:2) w spotkaniu 25. kolejki farerskiej ekstraklasy. Świetnie zaprezentował się w tym meczu Łukasz Cieślewicz, który strzelił bramkę w 55. minucie.

Bardzo dobrze dzisiejszą potyczkę rozpoczęli goście. Po 25 minutach gry prowadzili już 2:0. Na listę strzelców wpisał się Rasmus Dan Sørensen oraz Súni Olsen. W 28. minucie gospodarzom udało się strzelić kontaktowego gola. Do siatki trafił Páll Klettskarð. Sześć minut przed końcem pierwszej odsłony do wyrównania doprowadził Andy Olsen.

W 50. minucie arbiter podyktował rzut karny, który pewnie wykorzystał Atli Danielsen. Pięć minut później swoją ósmą bramkę w sezonie 2012 strzelił polski napastnik. Nadzieje ekipie KÍ przywrócił cztery minuty przed końcem Klettskarð, jednak to była ostatni gol i goście zainkasowali trzy punkty.

B36 nadal zajmuje szóstą pozycję w tabeli (36 punktów). Drużyna z Klaksvík ma sześć „oczek” więcej i jest na trzecim miejscu.