fortuna

Obraniak zaskoczony swoją wysoką formą

Ludovic Obraniak znajduje się w fantastycznej formie na początku nowego sezonu Ligue 1. Pomocik Bordeaux trafiał do siatki w dwóch pierwszych kolejkach, a w ostatnim meczu z Stade Rennais (1:0), strzelił gola na wagę trzech punktów.

– Nie wiem, czy moja stopa jest tak dobrze ułożona, ale jestem pewien, że w tym sezonie będę mieć powody do zadowolenia. To ironiczne, ponieważ nie mogłem się przygotować tak, jak chciałem. Wróciłem później niż inni po EURO, trudno było złapać poziom i doznałem małego urazu. Nie byłem gotowy w 100%, ale mimo to, to działa – powiedział 27-latek w wywiadzie dla lesgirondins.info.

Obraniak od początku swojego pobytu w Girondins Bordeaux, prezentuje bardzo wysoką formę. Reprezentant Polski zagrał jak dotąd w 18 spotkaniach w barwach „Żyrondystów”, w których strzelił sześć bramek i zaliczył tyle samo asyst.

– Nie lubię mówić o sobie. Od kiedy tutaj przyjechałem, czułem się dobrze. Szybko rozwinąłem się w tej grupie, miałem dużo swobody w grze. To sprawia, że ​​czuję się pewnie i gra sprawia mi przyjemność
– przyznał „Ludo”.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.