W meczu 3. kolejki francuskiej Ligue 1 PSG niespodziewanie zremisowało na własnym boisku z Bordeaux 0:0 (0:0). W barwach gości 77 minut rozegrał reprezentant Polski, Ludovic Obraniak.

Naszpikowane gwiazdami PSG od początku sezonu mocno zawodzi swoich kibiców. Klub, który na rynku transferowym dokonywał niesamowitych zakupów w dwóch pierwszych meczach jeszcze nie odniósł zwycięstwa. Po trzeci komplet punktów przyjechali do Paryża piłkarze Bordeaux.

Od początku meczu przewagę mieli gospodarze, jednak nie potrafili oni zdobyć gola. Ibrahimović i spółka nie potrafili przedostać się przez szczelną obronę gości i pokonać Carrasso. Z biegiem czasu coraz groźniejsze kontrataki wyprowadzali „Żyrondyści”.

Minuty mijały, a PSG nadal nie potrafiło udokumentować swojej przewagi. W 77. minucie Jaroslav Plasil zastąpił na placu gry Ludovia Obraniaka. Do końca spotkania goście świetnie się bronili i nie stracili gola. Tym samym Bordeaux wywozi z Paryża cenny punkt.

Po trzech kolejkach PSG ma na koncie zaledwie 3 punkty i zajmuje w tabeli dopiero 11 miejsce. Drużyna „Ludo” Obraniaka z 7 „oczkami” jest tuż za podium. Reprezentant Polski z dwoma golami wciąż jest na czele klasyfikacji strzelców, jednak ten zaszczyt dzieli z kilkoma innymi zawodnikami.