Adrian Mierzejewski nieudanie rozpoczął swoją przygodę w Arabii Saudyjskiej. Zapewne były już reprezentant Polski wraz ze swoim Al-Nassr Rijad przegrał w meczu o Superpuchar kraju po rzutach karnych.

W regulaminowym czasie meczu przeciwko lokalnemu rywalowi – Al-Shabab padł remis 1:1. Bramkę dla zespołu, w którym od pierwszej minuty grał Mierzejewski zdobył Mohammad Al Sahlawi. Kilka minut później trafieniem odpowiedział Naif Hazazi.

Dogrywka nie przyniosła bramek, a jedynie czerwoną kartkę dla piłkarza Al-Nassr, Ibrahima Ghaleba. W setnej minucie plac gry opuścił polski pomocnik, którego zmienił Abdulaziz Al Jebreen. W rzutach karnych lepsi okazali się zdobywcy krajowego pucharu wygrywając 4:3.