FK Krasnodar przegrał u siebie z Zenitem Sankt Petersburg 1:2 (0:2) w meczu 1. kolejki rosyjskiej Priemjer-Ligi. W barwach gospodarzy 90 minut rozegrał Artur Jędrzejczyk, dla którego był to debiut w nowym klubie.

Reprezentant Polski swojego występu nie może zaliczyć do udanych, bowiem źle zachował się przy obu golach dla gości. W 22. minucie nie zdołał zablokować podania Danny’ego do Viktora Faizulina, który w sytuacji sam na sam nie dał szans Aleksandrowi Filtsovowi.

Czternaście minut później 25-latek dał się ograć w polu karnym Vladimirowi Bystrovowi, ale jego strzał zdołał odbić Filitsov. Rosjanin wobec dobitki Danny’ego był jednak bezradny i Zenit podwyższył prowadzenie na 2:0.

Już w pierwszej minucie drugiej połowy kontaktową bramkę dla Krasnodaru zdobył Mauricio Pereyra, wykorzystując podanie od Wandersona i wydawało się, że gospodarze mogą powalczyć jeszcze choćby o punkt. Nie udało im się jednak doprowadzić do wyrównania i trzy punkty wywalczyli piłkarze z Sankt Petersburga.