Takiego startu w barwach Napoli nie spodziewał się chyba nawet Arkadiusz Milik. Reprezentant Polski po dwóch bramkach zdobytych w lidze w pierwszym spotkaniu Ligi Mistrzów zdobył dwie bramki zapewniając wicemistrzowi Włoch zwycięstwo 2:1 nad Dynamem Kijów.

Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze, których w 26. minucie na prowadzenie wyprowadził Garmaš jednak już dziesięć minut później do wyrównania po uderzeniu głową doprowadził Milik, a w doliczonym czasie gry wykorzystując błąd defensywy mistrza Ukrainy wyprowadził swój zespół na prowadzenie. W drugiej części spotkania bramki już nie padły i Napoli mogło zapisać po swojej stronie pierwszy komplet punktów. W 62. minucie na boisku pojawił się Piotr Zieliński, który zmienił Hamšíka.