fortuna

Milik na celowniku Interu Mediolan!

Coraz głośniej we włoskich mediach mówi się o tym, że Arkadiusz Milik jest jednym z głównych celów transferowych Interu Mediolan w tym okienku. „Nerazzurri” szukają kogoś, kto mógłby zastąpić niechcianego już w klubie Pablo Osvaldo.

Trener Roberto Mancini potrzebuje jak najszybciej sprowadzić bramkostrzelnego napastnika i widzi w Miliku idealnego kandydata do tej roli. Włoch ma w składzie tylko dwóch klasowych nominalnych snajperów – Rodrigo Palacio i Mauro Icardiego, jednak dla grającego jeszcze na trzech frontach Interu to zdecydowanie za mało. Innym kandydatem do gry w ataku dziesiątej w tabeli Serie A drużyny jest Antonio Cassano, który niedawno rozwiązał kontrakt z Parmą w jest do pozyskania za darmo.

Sprowadzenie Milika na San Siro nie będzie łatwym zadaniem. Włodarze klubu z Mediolanu warunki transferu musieliby najpierw uzgodnić z Ajaxem Amsterdam, do którego Polak jest wypożyczony, a potem z Bayerem Leverkusen, który jest właścicielem karty młodego snajpera. Warto dodać, że na taki ruch jest coraz mniej czasu, ponieważ zimowe okienko transferowe kończy się już 2 lutego. Warto dodać, że Milika w swoim składzie chętnie widziałby także tymczasowy szkoleniowiec Newcastle United John Carver.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.