W spotkaniu 1. kolejki zaplecza cypryjskiej ekstraklasy, AE Zakakiou rozgromiło u siebie Onissilos Sotiras 3:0 (0:0). W bramce pokonanych przez 90 minut stał Michał Kula, dla którego był to debiut w nowym zespole.

Wszystkie bramki w tym meczu padły w przeciągu 15 minut. Wynik w 61. minucie otworzył Georgios Kavazis. Pięć minut później było już 2:0 dla Zakakiou, bowiem polskiego bramkarza pokonał Yao Ras. Ten sam zawodnik, w 76. minucie, ustalił wynik spotkania.

Kula jest zawodnikiem Onissilosu Sotiras od lipca tego roku. 28-latek poprzednio występował w grającym dwie klasy niżej PO Xylotymbou, w którym prezentował się bardzo dobrze i szybko, bo już po jednym sezonie, przeniósł się do znacznie lepszej drużyny.