fortuna

Menedżer "Lewego": Robert nie myśli o transferze

Mimo wielu medialnych spekulacji dotyczących transferu Roberta Lewandowskiego, polski napastnik pozostał zawodnikiem Borussii Dortmund. Agent 24-latka zapewnia, że jego klient skupia się tylko na grze dla BVB.

– Temat jego przejścia do najlepszych europejskich klubów obecnie nie istnieje. Mamy do zrealizowania kontrakt w Dortmundzie i zdawaliśmy sobie z tego sprawę, kiedy go podpisywaliśmy. Szanujemy wszystkie elementy tej umowy
– powiedział Berater Barthel w rozmowie z niemiecką wersją portalu Goal.com.

Menedżer reprezentanta Polski przyznał jednak, że będzie prowadzić rozmowy z zainteresowanymi klubami, ale obecnie i tak nie może dojść do transferu, dlatego snajper koncentruje się na grze w obecnym zespole.

– Nie oznacza to jednak, że nie będziemy rozmawiać, jeśli inne kluby będą zainteresowane Robertem. Na szczęście okno transferowe jest obecnie zamknięte i jego pełna koncentracja skupia się na Borussii Dortmund, obronie mistrzostwa i pucharu Niemiec oraz na jak najdłuższej grze w Lidze Mistrzów
– stwierdził niemiecki agent.

Barthel uważa, że pod pewnym względem Lewandowski jest już najlepszy w Bundeslidze, ale dzięki temu, że w BVB są także inni znani piłkarze, może jeszcze bardziej powiększać swoje umiejętności.

– Robert jest najsilniejszym napastnikiem w Bundeslidze i ma jeszcze potencjał, aby zwiększyć swoją jakość. Nie skupia się na nim jednak tak duża uwaga, jak na innych zawodnikach BVB. Jest to duża korzyść dla niego, ponieważ dzięki temu może rozwijać się w spokoju – zakończył menedżer reprezentanta Polski.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.