W tym roku Paweł Brożek nie pograł sobie z zbyt dużo w barwach Trabzonsporu. Reprezentant Polski chciałby zostać wypożyczony do innego klubu, a chętnych na jego zatrudnienie nie brakuje.

W gronie zainteresowanych są Samunspor Samsun, Gaziantepspor Gaziantep, Hapoel Tel Awiw, Maccabi Tel Awiw, Maccabi Hajfa i Beitar Jerozolima oraz szkockie Glasgow Rangers.

W ostatnim czasie media poinformowały o zainteresowaniu Polakiem „The Gers”. Były zawodnik Wisły Kraków jest w kręgu 3 zawodników, którzy są pod lupą wielokrotnego mistrza Szkocji. Reprezentant Polski miałby się przenieść na zasadzie wypożyczenia.

Zwolennikiem tego transferu jest były piłkarz Glasgow, a obecnie trener jednego z tureckich klubów Szota Arweładze.

– Brożek jest silny fizycznie. Wydaje mi się, że powinien poradzić sobie z wymogami Scottish Premier League – powiedział Gruzin.

Turecki „Fanatik” poinformował, że do Trabzonsporu nie napłynęła jeszcze oficjalna propozycja ze strony Glasgow Rangers, ale trener poinformował, że klub obserwuje Polaka.

– Obserwujemy tego zawodnika. Ma dobrą metrykę, a ponadto chce latem zagrać na mistrzostwach Europy, więc musi być głodny gry – cytuje Ally’ego McCoista „Daily Record”.

Napastnik liczy, że dzięki regularnym występom w klubie, znajdzie uznanie w oczach trenera Smudy.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.