Malmö FF Piotra Cibickiego awansowało do kolejnego etapu eliminacji Ligi Mistrzów pokonując Spartę Praga 2:0 (1:0), tym samym odrabiając straty z poprzedniego meczu przegranego 2:4. Polak na boisku pojawił się w doliczonym czasie gry.

Pierwszą akcję stworzyli Czesi – Hušbauer prawym skrzydłem popędził w stronę bramki po chwili oddając groźny strzał, który z trudem wybrania Olsen. Kilka minut później sam na sam z bramkarzem stanął Forsberg jednak kąt okazał się zbyt ostry i Bičík zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

W 19. minucie kolejną sytuację stworzyła Sparta, Dočkal uderzył w stronę bramki, a Olsen wybił piłkę przed siebie, dobitki próbowali Hušbauer i Vácha jednak ich strzały bardzo dobrze blokowali obrońcy. Jeszcze lepszą sytuację miał Lafata po wrzutce znanego z polskich boisk Costy Nhamoinesu fatalnie spudłował z okolic 10. metra.

W 35. minucie wynik spotkania otworzył kapitan Malmö FF, Markus Rosenberg, piętą świetnie zagrał Kiese Thelin, a Szwed nie miał żadnych problemów z pokonaniem czeskiego bramkarza. Jeszcze przed przerwą po wrzutce z rzutu rożnego w poprzeczkę trafił Kováč i wynik do końca pierwszej połowy nie uległ zmianie.

10 minut po wznowieniu gry swoją drugą bramkę zdobył były napastnik Werderu Brema. Rosenberg świetnie uderzył w samo okienko strzelając z rzutu wolnego. W 72. minucie po kolejnej wrzutce Costy w dobrej sytuacji znalazł się Matějovský jednak jego strzał okazał się niecelny. W 4. minucie doliczonego czasu gry powinno być 3:0 jednak w kompletnie niepilnowany, Adu przymierzył niecelnie.

Chwilę później na boisku pojawił się Paweł Cibicki zmieniając zdecydowanie najlepszego w tym spotkaniu Rosenberga. Tuż przed końcem spotkania sfrustrowany Lukáš Vácha sfaulował Cibickiego za co został ukarany drugą żółtą kartką i musiał opuścić plac gry. Wynik do końca meczu się nie zmienił i to Malmö FF dzięki bramkom na wyjeździe awansowało do kolejnego etapu.