fortuna

Małecki: Chcę być jeszcze lepszym piłkarzem

Przejście Patryka Małeckiego do Eskişehirsporu Kulübü to jak dotąd największe transferowe zaskoczenie tego lata. Pomocnik zdradził, że w Wiśle Kraków od dawna chciano się pozbyć krnąbrnego zawodnika.

– To roczne wypożyczenie z opcją pierwokupu. Dostałem konkretną ofertę, zgłosił się po mnie klub a Wisła nie robiła żadnych przeszkód. Z tego co wiem, od dłuższego czasu chciano się mnie pozbyć
– powiedział 23-latek w wywiadzie dla Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków.

Małecki przyznaje, że dowiedział się trochę na temat swojego nowego zespołu i to dla niego wielka szansa, aby rozwinąć się piłkarsko.

– Eskişehirspor z tego co słyszałem jest bardzo dobrym klubem, w którym grają bardzo dobrzy zawodnicy. Miasto jest bardzo fajne bo studenckie, podobno żyje tam dużo Polaków. W zespole jest wielu zawodników, którzy grali w dobrych klubach. Cóż, jest to dla mnie wielka szansa by zagrać w lidze tureckiej przeciw bardzo dobrym klubom. Jadę z myślą, żeby stać się jeszcze lepszym piłkarzem i zobaczymy jak moja kariera się rozwinie
– stwierdził były skrzydłowy „Białej Gwiazdy”.

8-krotny reprezentant Polski potwierdził również, że ma nadzieję na powrót do Wisły Kraków w przyszłości.

– Mam nadzieję, że będzie mi dane jeszcze założyć koszulkę z Białą Gwiazdą i zrobię wszystko by tak się stało. Albo w innej roli, również chciałbym tu wrócić. Na razie wyjeżdżam, ale nigdy nie zapomnę o Wiśle i nigdy nie wyprę się tego. Zawsze będę szczęśliwy że mogłem grać w takim klubie, z Białą Gwiazda na sercu. Nikt mi tego nie zabierze – zakończył nowy zawodnik Eskişehirsporu.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.