fortuna

Makuszewski chwalony przez trenera Tereka

Maciej Makuszewski na początku września przeniósł się z Jagiellonii Białystok do Tereka Grozny. Polski skrzydłowy jeszcze nie zadebiutował w nowym klubie, jednak wszystko wskazuje na to, że stanie się to w tą sobotę.

23-latek został ściągnięty do klubu ze stolicy Czeczeni, bowiem kontuzji doznał Maciej Rybus. Polak nie mógł wystąpić w poprzednim meczu drużyny prowadzonej przez Stanislava Cherchesova, bowiem nie zdążył uzyskać wizy. W ostatnim tygodniu piłkarz dobrze prezentował się na treningach, za co został pochwalony przez Rosjanina.

– Trenował indywidualnie przez 4-5 dni, a przez ostatnie trzy dni brał udział w zajęciach całego zespołu. Prezentował się bardzo dobrze. Badania, które przeprowadzono przed i po treningu, pokazały, że jest w całkiem dobrej formie fizycznej
– stwierdził szkoleniowiec Tereka.

W związku z tym Makuszewski ma duże szanse na znalezienie się w kadrze meczowej na sobotnie spotkanie z Lokomotiwem Moskwa. Jeżeli zespół czterech Polaków będzie chce utrzymać prowadzenie w tabeli rosyjskiej Priemjer-Ligi, musi ten mecz wygrać.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.