Wypożyczony niedawno z Sunderlandu do Boston United utalentowany bramkarz Maksymilian Stryjek zadebiutował na szóstym szczeblu w Anglii. Polak zaliczył pełne 90 minut w ligowym starciu z Harrogate Town.

18-letni golkiper już w pierwszych pięciu minutach dwukrotnie musiał wyciągać piłkę z siatki. Goście po szybkich golach Louiego Swina i Paula Claytona prowadzili 2:0, lecz były to miłe złego początki. Dayle Southwell w 19. minucie zdobył kontaktową bramkę, a jeszcze przed przerwą „Pielgrzymi” dzięki dwóm trafieniom Marka Jonesa wyszli na prowadzenie.

Skuteczną grę gospodarzy kontynuował po zmianie stron Southwell, który dwukrotnie celebrował gola, notując tym samym hat-tricka i powiększając swój dorobek z tego sezonu do 21 trafień.