fortuna

Majewski zawodnikiem lutego!

Wybraliście swojego piłkarza lutego! Spośród pięciu nominowanych zawodników, którzy wyróżniali się w minionym miesiącu, Waszym zdaniem najlepiej prezentował się pomocnik Nottingham Forest, Radosław Majewski.

Zawodnik, którego dobra dyspozycja została także dostrzeżona przez Waldemara Fornalika, uzyskał w głosowaniu aż 67% Waszych głosów. Być może będzie miał szansę obrony tytułu, gdyż w obecnym miesiącu zdołał już zanotować trafienie do siatki.

Drugie miejsce zajął młody napastnik, Piotr Parzyszek, strzelec czterech bramek w lutym. Dla 19-latka to był bardzo dobry miesiąc i słusznie należy mu się wysoka pozycja w naszym zestawieniu. Oddano na tę kandydaturę 27% głosów.

Najniższy stopień podium dla Tomasza Kuszczaka, który ostatnio prezentuje bardzo dobrą formę. Dobra dyspozycja zaprocentowała powołaniem do kadry Polski.

Z tego grona nie przekonali Was w lutym ani Robert Lewandowski, ani Paweł Kieszek, którzy nie zdobyli ani jednego głosu. Być może marzec znów zaowocuje kandydaturą do naszego głosowania i następnym razem zasłużą na większe uznanie.

Dziękujemy wszystkim za oddane głosy.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.