Wehen Wiesbaden pokonało Rot-Weiß Erfurt 3:1 (0:1) w meczu 1. kolejki 3. Fußball-Ligi. W barwach zwycięzców wystąpił polski pomocnik, Maciej Zięba, dla którego był to oficjalny debiut w nowym zespole.

25-latek wyszedł w podstawowym składzie gospodarzy. W 29. minucie Rot-Weiß Erfurt objęło prowadzenie. Bramkę dla gości strzelił Morabit Smail. Francuz dwanaście minut później doznał kontuzji i zastąpił go Aykut Öztürk.

Wehen Wiesbaden wyrównało w 54. minucie, za sprawą trafienia Zlatko Janjicia. Ten sam zawodnik, czternaście minut później, zdobył swojego drugiego gola, wyprowadzając swoją drużynę na prowadzenie.W 77. minucie z boiska zszedł Maciej Zięba. Polaka na placu gry zmienił Sven Schimmel.

W 83. minucie czerwoną kartkę za faul na wychodzącym na czystą pozycję rywalu, ukarany został Joan Oumari. Sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy, którego pewnie wykorzystał Janjić, kompletując hat-tricka.