Celtic FC przypieczętował awans do III rundy eliminacji Ligi Mistrzów. W rewanżu mistrzowie Szkocji na własnym stadionie pokonali Cliftonville FC 2:0 (1:0). Bramki dla „The Hoops” strzelali: Efe Ambrose i Georgios Samars.

Celtic, po mimo wysokiego zwycięstwa w pierwszym meczu, na konfrontację rewanżową wyszedł z pełną determinacją zwycięstwa. Efektem był szybko zdobyty gol. W szesnastej minucie- skuteczną główką popisał się Efe Ambrose, który dał kibicom gospodarzy kilka minut radości.

Mimo przewagi miejscowych do ostatniego gwizdka pierwszej połowy spotkania rezultat 1:0, nie uległ zmianie. Po zmianie stron, nie mający nic do stracenia goście grali bardziej aktywniej, jednak nie zdołali, chociażby doprowadzić do wyrównania.

W 70. minucie piłkarzy Cliftonville dobił Georgios Samaras, który ustalił rezultat meczu na 2:0. W dwumeczu zdecydowanie lepsi okazali się Szkoci, który wygrali aż 5:0.

Niestety ani minuty w tym dwumeczu, nie zaliczył Łukasz Załuska.