W meczu 6. kolejki grupy G Ligi Mistrzów Real Madryt pokonał AJ Auxerre 4:0. Do bramki „Królewskich” po dłuższej nieobecności powrócił Jerzy Dudek, a w składzie gości znalazł się Dariusz Dudka.

Real objął prowadzenie już w 12. minucie. Podanie Cristiano Ronaldo celnym strzałem wykorzystał Karim Benzema. Gospodarze dominowali, jednak Auxerre również kilkakrotnie zagroziło bramce rywali. Umiejętności Jerzego Dudka sprawdzał m. in. Dariusz Dudka.

Dudek grał bardzo dobrze, kilkakrotnie ratując zespół przed utratą bramki. Niestety w końcówce pierwszej połowy został przypadkowo trafiony łokciem przez Roya Contouta. Polak doznał kontuzji szczęki i nie mógł kontynuować gry.

Cztery minuty po rozpoczęciu drugiej połowy bramkę dla gospodarzy strzelił Cristiano Ronaldo. W 72. minucie wynik na 3:0 podwyższył Karim Benzema. Ten sam zawodnik w 88. minucie strzelając bramkę, ustalił wynik meczu.

Do końca spotkania zagrał Dariusz Dudka, a w kadrze meczowej Auxerre z powodu kontuzji nie znalazł się Ireneusz Jeleń.

„Królewscy” awansowali do 1/8 finału LM z pierwszego miejsca w grupie. Ostatnią pozycję zajęło Auxerre i pożegnało się z rozgrywkami.

Real Madryt – AJ Auxerre 4:0 (1:0)