Łukasz Szukała zagrał cały mecz w drużynie Glorii Bistrita przeciwko CFR Cluj. Po skromnej wygranej sprzed kilku dni z tym samym zespołem w pucharze Rumunii piłkarze o wymownym przydomku „niebieskie wampiry” liczyli na to że upuszczą trochę krwi rywalom i uda im się wywalczyć korzystny rezultat.

Mecz pełen był fauli z obu stron, po jednym z nich nasz defensor w 31 minucie został ukarany żółtą kartką a jego boiskowy kolega Adrian Nalaţi niespełna na 20 minut przed końcem po obejrzeniu czerwieni musiał je opuścić. Jak się później okazało zniweczyło to szansę na dobry wynik. Klub Polaka tym razem nie sprawił niespodzianki i przegrał na własnym stadionie 0:3. 

Szukała dołączył do Glorii Bistrita latem 2010 roku. Wcześniej polski obrońca reprezentował barwy FC Metz, TSV 1860 Monachium i Alemannii Aachen. Jak dotąd ma pewne miejsce w składzie i może liczyć na regularne występy w silnej rumuńskiej ekstraklasie, 13. lidze Europy wg rankingu UEFA.

Po piętnastu meczach Gloria Bistrita z dorobkiem 13 punktów zajmuje 17 przedostatnie miejsce w tabeli rumuńskiej ekstraklasy.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.