W 10 serii spotkań greckiej „Super League” szansę zaprezentowania swoich umiejętności dostała tylko trójka naszych rodaków. Na pocieszenie pozostaje jednak fakt, że były to przyzwoite występy rozpoczęte w wyjściowym składzie.

Marcin Baszczyński (PAE Atromitos Ateny) – polski obrońca zagrał pełne 90 minut w wyjazdowym spotkaniu z Panioniosem Ateny. Jego klub odniósł skromne zwycięstwo 1:0.

Roger Guerreiro (AEK Ateny) – Brazylijczyk z polskim paszportem wybiegł w podstawowym składzie AEK-u w wyjazdowym pojedynku z PAOK-iem Saloniki. Niestety dla powracającego do wysokiej dyspozycji byłego pomocnika Legii Warszawa sobotni wieczór nie należał najszczęśliwszych.  W 3. minucie spotkania Roger oraz Bruno Cirillo zderzyli się w powietrzu głowami i niezbędna była interwencja lekarzy. Być może nie było to bez znaczenia bo już w 56. minucie reprezentanta Polski na murawie zastąpił Nathan Burns. AEK przegrał 1:2.

Marek Saganowski (PAE Atromitos Ateny) – polski snajper zagrał cały mecz przeciwko Panioniosowi Ateny. Miał kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramki, zabrakło jednak skuteczności. Mecz zakończył się  a były napastnik m.in  Legii Warszawa musiał zadowolić się żółta kartką oraz sytuacją  z  z 24. minuty po której mógł wpisać się na listę strzelców lecz piłka trafiła w lewy słupek.