fortuna

Lewandowski z ofertami gigantów Premier League

Jak donosi poniedziałkowe wydanie „Faktu”, Robert Lewandowski otrzymał dwie konkretne oferty z dwóch czołowych klubów Premier League. Propozycję polskiemu napastnikowi złożyły Manchester United i Chelsea Londyn.

Kontrakt Polaka z Borussią Dortmund wygasa za dwa lata. Mistrzowie Niemiec od dłuższego czasu starają się namówić 23-latka na przedłużenie umowy, ale Cezary Kucharski, odrzuca każdą ofertę, tłumacząc to zbyt niskimi proponowanymi zarobkami.

Menedżer piłkarza chce swojemu klientowi zagwarantować pensję porównywalną z płacami największych gwiazd zespołu. Działacze BVB nie chcą się na to zgodzić i wiele wskazuje na to, że „Lewy” nie będzie piłkarzem Borussii dłużej niż do 30 czerwca 2014 roku.

Sytuację reprezentanta Polski chcą wykorzystać dwa kluby angielskie: Manchester United i Chelsea Londyn. Działacze tych zespołów złożyły propozycję niemieckiemu klubowi. Według informacji „Faktu”, drużyna z Dortmundu wycenia Polaka na 30 mln euro.

Przyszłość klubowa Lewandowskiego wyjaśni się jeszcze w tym tygodniu. – 19 lipca spotykamy się z władzami Borussii i będziemy rozmawiać o przyszłości Roberta. Do tego czasu nie chcemy niczego rozstrzygać – poinformował niedawno Cezary Kucharski.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.