fortuna

Lewandowski tłumaczy Kucharskiego

Niemieckie media krytykują działania Cezarego Kucharskiego, który robi wszystko, aby znaleźć nowy klub Robertowi Lewandowskiemu. Napastnik Borussii Dortmund wypowiedział się na temat swojego agenta.

Reprezentant Polski został zapytany, czy wie o działaniach Kucharskiego, który korzystając z EURO 2012, rozmawia z przedstawicielami europejskich klubów.

– Naprawdę? To nowość dla mnie. To co robi mój menadżer, w chwili obecnej mnie nie interesuję – powiedział 23-latek, który chce skupić się tylko na grze dla „biało-czerwonych”.

Lewandowski postanowił wytłumaczyć zachowanie swojego agenta, który chwalił się, że przekonywał trenera Realu Madryt, Jose Mourinho, do pozyskania jego klienta.

– Mój menadżer został zapytany, czy spotkał się z Jose Mourinho, podczas jego wizyty w Warszawie. Zażartował i powiedział: „Oczywiście. Jeśli Robert strzeli cztery bramki podczas EURO, spotka się z nim”
– przyznał „Lewy”.

Napastnik kadry Franciszka Smudy wypowiedział się także na temat spotkania z Czechami, które przesądzi o dalszych losach Polaków w turnieju. – To jest być może najważniejszy mecz w historii polskiej piłki nożnej – zakończył piłkarz BVB.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.